gerbuk.JPG

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету на розгляд якого структурними підрозділами було підготовлено  24 проекти рішень. Засідання провів міський голова Олександр Заборовець.

За результатами опрацювання питань порядку денного всі рішення прийняті.

Видатний український вчений, академік АН України, історик, письменник і перекладач. Один із провідних лінгвістів і засновників сходознавства в Україні. Автор фундаментальних досліджень зі славістики, арабістики, іраністики, семітології, тюркології., людина-енциклопедія, людина-легенда з унікальною пам’яттю і феноменальною працездатністю. Написав понад 1000 наукових праць (монографій, підручників, статей) з історії літератур, мов, етнографії, фольклору, мистецтва, релігії народів Близького та Середнього Сходу, Кавказу, Західної Європи. Досліджував українську мову: її походження, історію, правопис, розвиток літературної мови, діалекти. Редактор перекладних словників та багатьох наукових збірників.

+307 нових випадків коронавірусної інфекції виявили 14 січня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 42 891. Про це повідомляє заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Сьогодні заступник міського голови Юрій Кубявка провів оперативну нараду з керівниками комунальних служб міста за участі в.о. начальника відділу соціально-економічного розвитку та начальника відділу з питань внутрішньої політики на якій розглянуті листи Секретаріату Ради національної безпеки і оборони України та Черкаської обласної державної адміністрації щодо підготовки до вжиття дієвих та невідкладних заходів із забезпечення життєдіяльності міста у зв’язку з можливим погіршенням погодних умов, про яке попереджає Гідрометцентр на найближчі дні.