У  листопаді 2017 року на базі Черкаського обласного центру науково – технічної творчості учнівської молоді відбулась обласна виставка «Мистецтво оригамі», на якій було представлено п’ять творчих робіт вихованців Ватутінської міської станції юних техніків.

Сьогодні Україна вчетверте відзначає День Гідності та Свободи, започаткований Указом Президента України  Петром Порошенком у 2014 році.

З цієї нагоди у Сквері «Пам'ять» біля пам’ятника  Героям Небесної Сотні та учасникам АТО відбулись загальноміські заходи, в яких взяли участь керівництво міста, працівники структурних підрозділів міської ради, виконкому,  підприємств, установ та організацій, учні та студенти навчальних закладів, учасники Революції Гідності, учасники АТО, родини загиблих в зоні проведення антитерористичної операції та представники міської громади.

В умовах становлення та розвитку системи соціальної роботи за період незалежності України роль професійної комунікативної компетенції дедалі зростає. Кожен має усвідомити, що дана професія увібрала в себе як загальнолюдські духовні цінності та норми поведінки, так і професійні знання і норми взаємодії з різними категоріями населення і в різних мікросередовищах.

Метеорологи нашої рідної України святкують своє професійне свято. Багато галузей народного господарства  використовують  у своїй виробничій діяльності  гідрометеорологічні дані: авіація, сільськогосподарське виробництво, автотранспорт, комунальники та інші.

16 листопада 2017 року в рамках  «Дні відкритих дверей на виробництві»    проведено презентацію ПАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів», зокрема роботи лабараторій. Мета заходу: підбір претендентів з числа безробітних на посаду лаборант з фізико-механічних випробувань.

В заході взяли участь заступник голови правління з якості та технології  даного підприємства Павліна Мацульська, інженер-технолог Олена Паненко, заступник начальника відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Ніна Крикун, фахівець центру зайнятості Микола Козій та 4 особи з числа безробітних.

На виконання розпорядження міського голови від 14.11.2017 року № 122/04-02 просимо мешканців міста надати свої пропозиції щодо перейменування вулиць Пролетарської, Жовтневої, Островського, Гайдара (по кожній вулиці окремо).

16 листопада під головуванням першого заступника міського голови Юрія Кубявки відбулося п’ятнадцяте засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У своїй доповіді про підсумки громадського огляду стану утримання, виховання, навчання, оздоровлення та працевлаштування категорійних дітей навчально-виховних закладів головний спеціаліст відділу освіти Надія Кучеренко повідомила, що огляд проводиться щороку, з метою покращення стану роботи з питань захисту прав неповнолітніх дітей, контролю за їх утриманням, вихованням та навчанням, поновлення облікового списку категорійних дітей.

16 листопада - День військовослужбовців морської піхоти військово – морських сил України. З 2014 року морська піхота несе службу в зоні проведення АТО. Українські морпіхи протистоять російському агресорові на східних рубежах нашої країни. За традицією в цей день вшановують пам’ять тих, хто віддав своє життя захищаючи кордони рідної землі.

Жовтень 2017 р. в цілому видався помірно теплим та надмірно дощовим. При цьому, для нього були характерні значна мінливість температурного фону та періодичні дощі різної інтенсивності.

З особливостей жовтня слід відзначити:

- друга декада місяця видалась на 2° теплішою за першу;

- у третій декаді перші прояви зимових явищ – промерзання ґрунту та випадіння мокрого снігу;

Сьогодні звернення черкаських енергетиків з проханням вирішити ситуацію щодо заборгованості з заробітної плати розглянули члени депутатської комісії з питань ЖКГ.