З 11 по 24 вересня у міському Палаці культури експонувалася інформаційно-просвітницька виставка «Люди Свободи», розроблена до 25-ї річниці Незалежності України. Виставка крокує Україною з 24 серпня минулого року, а населеними пунктами Черкащини з лютого поточного року.

Нещодавно  у  Ватутінській дитячій школі мистецтв  на уроках музичної літератури викладачі Наталія Крамар  та Людмила Орловська провели аудіофреш на тему «Смакуємо музику Японії».

Сьогодні, під головуванням заступника міського голови Таїсії Дудник, відбулося засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення, до порядку денного якого  було включено 7 питань.

У нашому місті проживають люди,  юність яких пов’язана з партизанським рухом в роки Другої світової війни. Це підпільниці Галина Рафаїлівна Коросташ і Ніна Федотівна Цісельська, а також Оксана Микитівна Гуменюк, чоловік якої був партизаном.

Немає більшого горя, чим війни, які несуть розруху, насилля, сирітство, голод і смерть? Тому прогресивна світова спільнота активно проводить діяльність, направлену на зменшення військових конфліктів на планеті та утвердження миру. Миру, який є  запорукою розвитку, руху вперед, щастя, добробуту і гармонії світу?

У приміщенні Чернівецької ОДА відбулась публічна презентація проектів та можливостей співпраці з ЄС. Представництво Європейського Союзу перебуває з інформаційно-роз’яснювальним візитом у Чернівцях та Хотині.

Якнайшвидше ухвалити закони, необхідні для успішного продовження процесу об’єднання територіальних громад та для становлення громад, які вже об’єдналися – з таким проханням до Верховної Ради України звернулася Асоціація об’єднаних територіальних громад. Звернення ухвалене рішенням Правління Асоціації 27 серпня 2017 року.

Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» передбачено, що державній реєстрації прав підлягають:

Європейський Союз відзначає прогрес реформ в Україні і готовий всебічно підтримувати нашу державу в питаннях внутрішніх реформ, захисту територіальної цілісності та поглиблення торговельної співпраці. Відповідні домовленості були досягнені під час зустрічі делегації Європейського Парламенту на чолі з євродепутатом Даріушем Роcаті з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Вранці 21 вересня до виконавчого комітету надійшла інформація про те, що біля  пам’ятника Героям Небесної Сотні та Героям АТО, що знаходиться у Сквері Пам'ять, відсутній  чорно-червоний прапор.