Вчора під головуванням першого заступника міського голови Юрія Кубявки  відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО під час якого члени Центру надали інформацію  про роботу, яка проводиться з учасниками антитерористичної операції  та про стан їх соціального забезпечення.

76 років тому в життя нашого народу ввірвалося жахливе слово «війна». Війна, яка принесла смерть, розруху, нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачену юність. Війна, яка тривала довгі чотири роки, і забрала життя мільйонів наших співвітчизників. Віддати данину пам’яті та вшанувати загиблих в роки Другої Світової війни зібралися представники громади міста біля «братської могили» на Монументі Слави.

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету  розпочалось з хвилини мовчання в пам'ять про жертв Другої світової війни, адже саме сьогодні минає 76 років з того трагічного дня, коли на територію нашої держави віроломно вторглися нацистські війська Гітлера.

Для того, щоб змінюватися і розвиватися Україні потрібно якомога більше культурно розвиненої молоді. Це – запорука успіху української нації.

Проект із забезпечення населення питною водою стартує на Черкащині. Його розробили в ОДА. А напередодні підтримали на міжвідомчій комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Про це повідомив очільник області Юрій Ткаченко.

Сьогодні, 21 червня, на засіданні Кабінету Міністрів схвалено зміни до Державного бюджету України на 2017 рік, відповідно до яких збільшується на 14,1 млрд грн субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню.

«Сьогодні, в умовах реформації медичної галузі, щоб зберегти Ватутінську міську лікарню, маємо насичувати її новітньою апаратурою» — зазначив головний лікар Ватутінської міської лікарні Іван Павленко під час  відкриття кабінету езофагогастродуоденоскопії.

Виконком Ватутінської міської ради звертається до всіх суб’єктів господарювання оформити трудові відносини з найманими працівниками, згідно трудового законодавства, оскільки до порушників будуть прийняті всі відповідні штрафні санкції.

Згідно даних гідрометцентру України – липень і серпень  самі спекотні місяці літа, тому територіальний сервісний центр №7143 регіонального сервісного центру МВС у Черкаській області пропонує водіям дотримуватись основних правил керування автомобілем в спекотні дні:

На 21 червня Мінлива хмарність. Короткочасні дощі. Вітер західний, північно-західний, 7-12 м/с.Температура по області вночі 12..17°, вдень 23..28°. Штормове попередження: 21 червня очікуються грози, місцями шквали 15-20 м/с.