КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ!

ЛИШЕ ФАКТИ

22 січня весь український народ відзначатиме День Соборності України. З нагоди цього дня, 21 січня на території ліцею № 1, відбувся мітинг за участі працівників та учнів навчальних закладів та керівництва громади.

Проблема засміченості планети пластиком наразі набула катастрофічних масштабів. Пластик є загрозою для живої природи, вбиває екосистему океану. Багато країн світу вводять заборону на використання пластику. Тому промисловість перепрофілює своє виробництво на новий вид продукції.

Шановні колеги!

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

Щотижнева добірка Фонду держмайна найбільш цікавих та інвестиційно-привабливих об‘єктів малої приватизації з різних регіонів України у новому бюлетені від 19 січня!

Сьогодні, під головуванням міського голови Олександра Заборовця відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Порядок денний засідання налічував 28 проектів рішень, які були опрацьовані членами виконкому в повному обсязі.

Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання слухачів у лютому 2022 року за професіями:

Нещодавно міський голова Олександр Заборовець, за участю своїх заступників Зої Ляпун та Юрія Кубявки та працівників фінансового управління провів засідання робочої групи по заслуховуванню річних фінансових звітів підприємств житлово – комунального господарства громади на 2022 рік.

За інформацією КНП "Центр первинної медико – санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області" станом на 19 січня щеплено І дозою –  7506 осіб,  ІІ дозою – 7553 осіб, ІІІ дозою – 117 осіб.

18 січня 2022 року, під головуванням першого заступника міського голови Зої Ляпун, відбулося засідання комісії по проведенню конкурсу з відбору банків для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитному рахунку банку щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету громади на вкладному (депозитному) рахунку.