25 червня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Презентація заходів до Дня кримськотатарського прапора».

Набули  чинності законодавчі змінами до Правил перетинання державного кордону громадянами України, якими змінено порядок перетину державного кордону особами, які не досягли 16-річного віку.

Національний авіаційний університет спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» організовують Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям» (далі – Конкурс).

Мабуть не випадково День Молоді ми відзначаємо в найтеплішу, найпрекраснішу, сонячну пору року, адже саме молодість випромінює тепло і любов, саме молоді спочатку вчитися, потім працювати на благо нашої держави, на благо нас із вами, на благо нашої Неньки -  України.

В суботу для 79 випускників  чотирьох шкіл міста відбулось загальноміське свято «Випускного вечора». Це свято не тільки для випускників, їх рідних та вчителів, а й для всієї громади, тому жителі міста вийшли на площу Соборності, щоб привітати вчорашніх учнів із закінченням школи та побажати їм щасливої дороги у житті.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Президента України «Українська книжка року».

На здобуття премії подаються книжкові видання українською мовою, що вийшли в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

За оперативною інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології, у найближчу годину з утриманням до кінця доби 22.06.18 очікуються грози, місцями по області сильні зливи, шквали 15-20 м/с та град.

23 червня у Черкасах та по області очікуються грози, місцями по області сильні зливи, шквали 15-20 м/с та град.

Все далі і далі відходять від нас сумнозвісні події Другої Світової війни. Все менше залишається тих, хто пройшов вогненними дорогами тієї війни, тих хто пам’ятає злочини фашистів зі свого трагічного досвіду, тих чиє дитинство забрала війна. Тому й приходимо ми щороку 22 червня до могил загиблих в роки Другої світової, до обелісків і пам’ятників, щоб віддати данину пам’яті тим, хто очистив нашу святу землю від фашистських катів ціною свого життя. Сіра постать монументу, викарбувані імена нагадують нам про вічну пам’ять і вічну скорботу.

«Цей Закон – вагомий крок на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції», - заявляє Президент Петро Порошенко. Глава держави привітав українців з прийняттям Закону «Про національну безпеку України».

20 червня 2018 року,  відповідно до плану роботи Координаційної ради Ватутінської міської ради з питань профілактики правопорушень та злочинів серед неповнолітніх на 2018 рік, під головуванням першого заступника міського голови Юрія Кубявки  проведено засідання ради, до порядку денного якого було включено два питання. Зокрема було обговорено питання щодо забезпечення ранньої профілактики негативних явищ серед неповнолітніх та в молодіжному середовищі та проаналізовано стан злочинності серед неповнолітніх за І півріччя 2018 року та діяльність поліції щодо її запобігання.