Вчора, після завершення робочого часу, працівники міської ради, виконавчого комітету, фінансового управління, відділу управління комунальною власністю та працівники закладів культури провели  прибирання проспекту Дружби.

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області» продовжує надавати оперативну інформацію про стан захворюваності по Ватутінській територіальній громаді на COVID-19. Зокрема  станом на 15 квітня 2021 року:

Відповідно до своїх повноважень Міністерство цифрової трансформації України забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації.

До зайнятого населення належать особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств), проходять військову чи альтернативну (невійськову) службу, на законних підставах працюють за кордоном та які мають доходи від такої зайнятості, а також особи, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти та поєднують навчання з роботою.

Відповідне розпорядження, розроблене Міністерством культури та інформаційної політики, Уряд ухвалив на своєму засіданні 14 квітня.

Управління забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях пропонує для ознайомлення новий випуск щотижневого інформаційного бюлетеня від 14.04.2021 з добіркою найпривабливіших для успішної інвестиції об’єктів малої приватизації з різних областей України.

Багато бід наносять циклони, які, зароджуючись в більш низьких широтах, несуть з собою значні запаси тепла і вологи в більш північні. До числа таких циклонів відносяться «південні» циклони, які на територію Європи приходять з районів Середземного моря, Балкан, Чорного і Каспійського морів. Вони мають яскраво виражену температурну асиметрію: взимку з ними пов'язані снігопади і хуртовини, влітку - рясні дощі, грози.

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області» продовжує надавати оперативну інформацію про стан захворюваності по Ватутінській територіальній громаді на COVID-19. Зокрема  станом на 14 квітня 2021 року:

Ватутінське КВП «Водоканал» повідомляє, що з 14 квітня по 15 квітня 2021 р. буде проводитись чистка та хлорування міських резервуарів чистої води та водопровідної мережі по місту.

Указ про проведення АТО було підписано виконувачем обов'язків Президента України Олександром Турчиновим  13 квітня 2014 року.  Наступного дня був підписаний указ «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України», що стало офіційним початком Антитерористичної операції, яка тривала з 14 квітня 2014 року до 30 квітня 2018.