Не ховатися під високими деревами – особливо під дубом. Статистика показує, що частіше із всіх дерев блискавка попадає саме в високі дуби. Однак, під будь-яким деревом ховатися небезпечно, краще вибирати відкриту місцевість, низину. По можливості не виходьте з дому. Грози суттєво порушують роботу галузей енергетики та зв’язку, можуть спричинити пошкодження електроприладів, тому треба завчасно вимикати все електрообладнання та берегтися від різного роду блискавок.

Відповідно до цього документа Антимонопольний комітет України виступає регулятором державної допомоги та визначатиме конкурентну політику.

Завершити ремонт проїжджої частини мосту через Дніпро підрядник має до 15 вересня цього року. Про це йшлося на виїзній нараді за участі голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та в.о. заступника голови Укравтодору Олександра Харченка. У ній також узяли участь представники Служби автомобільних доріг області та підрядних організацій.

На виконання протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року (протокол №44) Асоціація міст України звернулася до Мінрегіону із зауваженнями для опрацювання проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України».

В минулу п’ятницю працівниками відділу з питань внутрішньої політики було проведено «круглий стіл» з представниками інститутів громадського суспільства на тему «БЕЗ-ВІЗ – ще один крок до вступу України в ЄС. В заході взяли участь міський голова Олександр Лисюк, заступник міського голови Таїсія Дудник, представник туристичної агенції «Супутник»Тетяна Зеленюк.

Втратили свідоцтво про народження чи інший документ? Отримати дублікат вже на наступний день – наразі не проблема. А відтепер в Україні можна навіть бізнес зареєструвати он-лайн.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Лисюк, керівники комунальних підприємств звітували про роботу за 2 квартал поточного року. Заслухавши узагальнену інформацію про роботу виробничого управління житлово-комунального господарства, комунального виробничого підприємства «Водоканал» та комунального підприємства теплових мереж, яку зачитала начальник відділу соціально-економічного розвитку Наталія Андрущак, члени виконкому визнали роботу керівників комунальних підприємств задовільною.

20 липня під головуванням першого заступника міського голови Юрія Кубявки  відбулося засідання комісії по контролю за станом благоустрою.

Відтепер на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua можна дізнатися, які документи необхідні для подорожі за кордон на авто. Для цього ви зможете обрати країну до якої плануєте подорожувати, опцію, коли ви є або ні власником авто. Відповідно до вказаних параметрів з’явиться перелік необхідних документів (списком та інфографіками).

про ліквідацію наслідків негоди

Особисто контролюю перебіг відновлювальних робіт в області після негоди 1 липня. Тоді в її епіцентрі опинилися Золотоніщина та Чорнобаївщина. Також постраждали Уманський, Черкаський, Канівський, Драбівський, Катеринопільський і Шполянський райони.