Наразі стоїть питання зміни тарифів на 2022 рік. Тарифи для населення розраховані на базі 2014 року, затверджені у 2016 році і протягом 2016-2021 років  тільки коригувались: у 2017 році по електричній енергії та заробітній платі, у 2019 році тільки по заробітній платі, інші складові залишились без змін, тобто по цінах і вартості 2014 року.  Станом на 01.09.2021 року тарифи відшкодовуються по централізованому водопостачанню на 63%,  по централізованому водовідведенню на 72%.

За інформацією КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області" станом на 28.09.2021 на амбулаторному лікуванні перебуває 72 особи з діагнозом COVID-19,  з них 4 – дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 6 осіб.

УВАГА!  У зв’язку з ультраполярним  вторгненням арктичного повітря, на Черкащині, вночі 30 вересня – 1-3 жовтня очікуються заморозки на поверхні ґрунту 0-5° та місцями у повітрі 0-3.  (I рівень небезпечності,  ЖОВТИЙ).

Щодо стану заборгованості з виплати заробітної плати на апаратній нараді  інформували керівники підприємств, де наразі працівники не вчасно отримують винагороду за свою працю. Це Ватутінське виробниче управління житлово-комунального господарства та комунальне виробниче підприємство "Водоканал".

На сьогоднішній нараді з керівниками перший заступник міського голови Зоя Ляпун зазначила, що щорічно у жовтні місяці в Україні проводиться місячник "За чисте довкілля". В цей період  йде активне прибирання населених пунктів.

Саме з цього меседжу розпочала вчора апаратну нараду перший заступник міського голови Зоя Ляпун. І для всіх зрозуміло, що це стосується пандемії коронавірусної інфекції, яка охопила всю планету. Після незначного періоду затишшя, рівень захворюваності почав різко зростати. З 23 вересня вся Україна віднесена до "жовтого" рівня епідеміологічної  небезпеки, а вже на сьогодні, відповідно до оприлюднених на сайті Міністерства охорони здоров’я даних, п’ять областей України другу добу поспіль демонструють показники “помаранчевої” зони карантину. Серед них і Черкаська область.

З 1 жовтня Національна служба здоров’я України розширює програму відшкодування лікарських засобів за програмою “Доступні ліки”. Зокрема, новим окремим напрямом – ліки для пацієнтів із нецукровим діабетом.

Відокремлений структурний підрозділ "Звенигородські енергетичні мережі" ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО" інформує, що, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт в період з 28 вересня по 1 жовтня та з 4 по 7 жовтня з 9-00 до 16.00 буде відсутнє електропостачання за адресами:

Станом на 24.09.2021 на амбулаторному лікуванні перебуває 74 особи з діагнозом COVID-19 (з них – 5 дітей). Госпіталізовано -3 особи.

Звертаємо вашу увагу, що з 23.09.2021 року по Черкаській області введено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

Погоду на Черкащині наразі визначає атмосферний фронт із заходу. Атмосферні фронти виникають, пересуваються та руйнуються лише у тропосфері. Їхнє проходження спричиняє різкі зміни погоди – посилення вітру, зміну температури (настає похолодання чи потепління), збільшення хмарності, що часто супроводжується значними атмосферними опадами.