#Великебудівництво втілюють у Руськополянській об’єднаній територіальній громаді. Днями сюди завітав перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов. Тут він оглянув школу, амбулаторію та об’єкти дородньої інфраструктури, які відновлюють у межах програми Президента.

– На сьогодні Черкащина належить до зеленої зони. Це означає, що рівень поширення коронавірусу в області – один із найнижчих в Україні.

Якщо ж говорити мовою цифр, завантаженість ліжок в лікарнях Черкащини – 5,53%, середня кількість проведених тестів – 53,19 на 100 тисяч населення, коефіцієнт виявлення випадків інфікування – 1,29%, показник динаміки зростання випадків інфікування – <8/100.

Таке рішення було сьогодні прийняте на позаплановому засіданні виконавчого комітету, яке провів перший заступник міського голови Юрій Кубявка.

З даного питання доповідав начальник відділу освіти Сергій Бурбело. Він інформував членів виконкому про стан готовності дошкільних установ до відновлення роботи.

Днями відбулася обласна онлайн-нарада для керівників органів управління освітою з питань підготовки до нового 2020-2021 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

Новий образ, сильний емоційний «посил», сучасні меседжі, якісна візуалізація – рік тому в області розпочали роботу над брендом та айдентикою Черкащини. Залучали експертів та знавців з усієї України. Нині ж презентували результати роботи. Місце обрали для цього також «сильне» – Дикий Хутір, що на Чигиринщині.

Цьогоріч із державного бюджету області виділено майже 5,2 млн грн для забезпечення послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які мають статус осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій та учасників війни, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

Що таке патронат над дитиною?

Патронат над дитиною (далі - сімейний патронат) – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатних вихователів, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Голова облдержадміністрації продовжує традиційні робочі візити до районів. Сьогодні він відвідав Чорнобаївщину. Тут він очільник області відвідав низку важливих інфраструктурних об’єктів, зокрема й лікарню в Ірклієві.

Днями перший заступник очільника області Дмитро Ляшов з робочим візитом відвідав Чигиринський район. Тут він ознайомився з ходом робіт на об’єктах, які увійшли до переліку програми Президента України #Великебудівництво.

Черкащина стала пілотною областю, де реалізовуватимуть ініціативу «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проектів в Україні». Її втілюватимуть в межах п’ятирічного проекту від компанії Alinea International «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що впроваджується коштом Уряду Канади. Переваги запровадження цієї ініціативи для Черкащини вчора обговорили в ОДА очільник області Роман Боднар та представники проекту.