З 29.05.2020 року вступили в силу зміни до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення”, стосовно Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Червеньперший літній місяць, в якому спостерігаються довгі теплі дні. На цей місяць припадає день літнього сонцестояння, коли найдовший день протистоїть найкоротшій ночі, і сонце повертає на зиму, хоча попереду ще так багато літа. Червень пора духмяних трав, коників і розкотистих гроз. Дощ хліба валяє, а сонце піднімає.

Задля створення умов для розвитку творчих здібностей і талантів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування щороку навесні проводиться міський конкурс дитячої творчості «Світ дитячих фантазій».

Відсьогодні за ініціативи Мінцифри України, ДМС та ДФС України громадяни віком від 14 до 18 років можуть отримати офлайн послугу оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Цю послугу називають ID-14.

Епідемія коронавірусу на Черкащині поступово йде на спад. Про це свідчать показники.

Аби наочно вам продемонструвати, що відбувається нині, ми розробили графіки. Вони містять інформацію щодо кількості проведених ПЛР-досліджень, а також чисельності підтверджених позитивних результатів: у районах області загалом та безпосередньо в м. Черкаси.

Міжнародний день здоров’я жінок відзначають 28 травня. Згідно з інформацією Національного центру комплементарної та інтегративної охорони здоров’я США (NCCIH), жінки частіше хворіють, однак рідше помирають передчасно порівняно з чоловіками. Це зумовлено фізіологією та особистим ставленням до способу життя, інформують в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації.

Черкаська обласна державна адміністрація повідомляє про застосування з 01 червня обмежень на автомобільних дорогах загального користування для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Коштом обласного бюджету у відділення інтервенційної радіології Черкаської обласної лікарні придбали дороговартісне обладнання – ангіограф за 23, 4 млн грн. Також у відділенні провели капітальний ремонт, вартість якого 3,1 млн грн.

У центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) Черкаської області запускається новий державний сервіс «єМалятко».

Наразі триває підготовча робота Міністерства цифрової трансформації України, адміністраторів ЦНАП разом з обласною державною адміністрацією щодо реалізації цього проекту на Черкащині. Запуск послуги заплановано здійснити найближчим часом.

В рамках широкомасштабної акції до Дня пам’яті людей померлий від СНІДу 27.05.2020 року працівниками Ватутінського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано і проведено робочу зустріч фахівців, які працюють в напрямку профілактики та протидії ВІЛ/ СНІДу  «Пам’ятати, щоб жити!».