У рамках реалізації Програми "U-LEAD з Європою", відповідно до погодженого плану проведення тренінгів, відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської області не буде здійснювати прийом громадян 26-28 жовтня 2020 року.

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Володимир Зеленський: Український кандидат у вакцини проти COVID-19 – унікальний

До місцевих виборів залишилося кілька днів. Містяни обговорюють кандидатів, зважуючи всі "за" та "проти", а кандидати — знайомлять виборців зі своїми обіцянками. Та яке насправді життя міського голови, з якими труднощами зустрічається керманич міста під час своєї роботи розповідає діючий міський голова м.Ватутіне Олександр ЛИСЮК.

20 жовтня вперше у Черкасах  відбулося засідання Національної платформи «Перспективи розвитку в Україні технологічних парків з перероблення відходів».

Майже на мільйон гривень гуманітарної допомоги передали благодійники обласній лікарні. Це – надсучасне обладнання для діагностики захворювань гортані та верхніх дихальних шляхів, а також засоби індивідуального захисту.

Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА розпочинає збір ідей, проєктів від громадськості щодо розвитку сфери культури, креативних індустрій та охорони культурної спадщини. Вони необхідні для створення проєкту обласної програми розвитку культури Черкаської області.

На останній сесії міської ради були виділені кошти на проведення поточного ремонту асфальтного покриття вулиць міста. І роботи з освоєння коштів вже проводяться.

20 жовтня 2020 року в приміщенні Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено презентацію роботодавця та професій для осіб з числа безробітних.