ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

З 2022 РОКУ РОЗПОЧАВ ФУНКЦІОНУВАТИ САЙТ ВАТУТІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ДЕ РОЗМІЩУЄТЬСЯ ВСЯ АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ.

САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ - https://gromada.org.ua/gromada/vatutine/main/

НАЯВНИЙ САЙТ ЗБЕРЕЖЕНО ДЛЯ ДОСТУПУ ЗАДЛЯ МОЖЛИВОСТІ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З РАНІШЕ ПРИЙНЯТИМИ РІШЕННЯМИ

Про це повідомив в.о. начальника відділу освіти Сергій Бурбело на нараді з апаратом та керівниками структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, органів виконавчої влади та комунальних служб громади, яку 10 січня провів міський голова Олександр Заборовець.

"Щоб ефективно працювали всі галузі господарювання громади та був помітний її розвиток, ми маємо чітко визначитися з напрямком подальшої роботи" – зазначив міський голова Олександр Заборовець на нараді, яку провів 10 січня з апаратом та керівниками структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, органів виконавчої влади та комунальних служб громади.

Морозний антициклон зі сходу, а також хмарний циклонічний вихор із заходу, в якому циркулює більш тепле та вологе повітря, - саме у зоні протиборства цих атмосферних утворень перебуватиме наш регіон у найближчі дні.

Асоціація благодійників України оголосила 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України». Всі ми вже десятий місяць повномасштабної війни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомоги тим, хто її найбільше потребує у цей час.

У зв'язку з дефіцитом потужності в енергосистемі України, з 10.01.2023 до  графіків погодинних та аварійних відключень внесені додаткові вулиці.

Міжнародний благодійний фонд «Любов до України» надає адресну гуманітарну допомогу постраждалим мешканцям України, також військовослужбовцям силових структур та сил оборони.

❗️❗️ У зв’язку зі зниженням ліміту потужності та за оперативною командою «Укренерго», по всій Черкаській області 9 січня з 15:00 вводяться жовті графіки: три години зі світлом, три - без.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» (із змінами) з 01 січня 2023 року виплата суми пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу здійснюється виключно у грошовій готівковій формі органами Пенсійного фонду України.

Вулиця Суворова міста Ватутіне тепер носить ім’я виданого українського поета – шестидесятника Василя Симоненка, 88 від дня народження якого виповнюється 8 січня.