29 липня Міністерство юстиції запустило новий сервіс – «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним.

Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.

При купівлі авто є декілька варіантів його переоформлення з одного власника на іншого: шляхом оформлення договору купівлі-продажу з подальшою перереєстрацією в сервісному центрі МВС, оформлення договору купівлі-продажу в нотаріуса або через комісійний магазин. Та доволі часто громадяни обирають інший шлях – оформлення довіреності на авто від продавця на покупця, в ході такої процедури покупець так і не стає повноправним власником транспортного засобу. Аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна, варто звернутись саме до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця.

Сьогодні у Києві розпочався Форум місцевого самоврядування з обговорення проблемних питань у сфері кадрової політики і організації роботи рад, надання адміністративних послуг, діяльності об’єднаних територіальних громад. Захід, який триватиме 19-20 лютого, проводить Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

16  лютого 2018 року в рамках  «Дні відкритих дверей на виробництві» на ПАТ  «Ватутінський комбінат вогнетривів» проведено міні- ярмарок вакансій щодо підбору претендентів на посади: лаборант з фізико-механічних випробувань, начальник автотранспортного цеху з числа безробітних та зайнятого населення.

15 лютого, з нагоди  29-ої річниці з дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в міському Палаці культури відбувся фестиваль патріотичної пісні «Пам'ять поколінь».

15 лютого особливий день для тих, чия молодість обпалена афганськими спекотними вітрами, для рано посивілих юнаків та дівчат, яким довелось пройти буремними роками майже 10-річного  афганського пекла, для матерів і батьків, які молились, щоб їх дитина повернулась із чужини живою і здоровою. Адже саме в цей день 29 років тому закінчився період безглуздого втручання у внутрішні справи чужої держави і війська колишнього Радянського Союзу покинули територію республіки Афганістан.

Вчора міський голова Олександр Лисюк провів засідання виконавчого комітету, яке згідно Регламенту, проводиться в передостанній четвер місяця. На розгляд членам виконкому було запропоновано  28 проектів рішень, підготовлених структурними підрозділами.

17 лютого о 12.00 в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбудеться  зустріч з бійцями-черкащанами, які брали безпосередню участь у Дебальцевській операції.

Вхід вільний.

Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко на засіданні Правління АМУ заявив: "Сьогодні слід прискорити пошук компромісу усіх зацікавлених сторін в питанні ухвалення нової редакції закону "Про службу в органах місцевого самоврядування".

Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко наголосив: «Інтереси органів місцевого самоврядування повинні бути враховані при формуванні бюджетної політики на 2019 рік. Не встигли ми завершити бюджетний процес, як вже маємо думати про плани на наступний рік. І ми знову стоятимемо на позиції, що інтереси місцевого самоврядування повинні бути враховані при підготовці Декларації цілей та завдань бюджету на 2019 рік».