UAEU2.JPG

ГЕРБ міста Ватутіне

Герб міста затверджено виконавчим комітетом міської ради від 19.05.1994 року №180

Малий герб

В основі герба щит прямокутної форми, внизу заокруглений. Щит символізує хоробрість, мужність, безстрашність воїнів армії, які під керівництвом Генерала армії Героя Радянського Союзу Ватутіна М.Ф., взимку 1944 року на місці, де сьогодні стоїть місто громили німецько-фашистських загарбників під час Корсунь-Шевченківської битви. На щиті срібний силует шахти, який символізує шахтарську історію міста. Нижня частина емблеми теж срібного кольору. В ній зображення шестерні, як символу праці металообробних підприємств міста. Півкругла викладка символізує труд вогнетривників і працівників будівельної індустрії. В центрі півкруг-символ вогню.

Великий герб

Зображення малого герба накладено на щит державного герба України блакитного кольору. Вгорі – опуклими золотими літерами напис «ВАТУТІНЕ» .

Малий герб зображений у вінку з дубового і лаврового листя, які символізують міць, силу і славу. Вінок перевитий стрічкою зеленого кольору. Цей колір символізує свободу, радість, надію і здоров’я. Стрічка скріплена традиційною емблемою шахтарів і залізничників, нагадуючи про те, що місто Ватутіне започатковане в степу біля полустанку Богачеве.

ПРАПОР міста Ватутіне   

    

Прапор міста  задверджено рішенням міської ради від 31.05.2012 № 18-6/VІ

Прапор міста Ватутіне являє собою прямокутне полотнище з двох рівновеликих горизонтальних смуг: верхня – зеленого, нижня – жовтого кольору. Відношення ширини прапора до його довжини 2:3.

В центрі прапора розміщено герб міста.