UAEU1.JPG

КУБЯВКА Юрій Богданович

перший заступнимк міського голови

Народився 20 серпня в 1983 році, в місті Шпола, Шполянського району Черкаської області, Україна.                                

У 1984 році разом зі своєю сім’єю переїхав до міста Ватутіне Черкаської області, в якому проживає по цей день.

1 вересня 1989 року був зарахований до початкового класу загально-освітньої середньої школи №2 м.Ватутіного ім..М.Ф.Ватутіна, яку в 2000 році закінчив, здобувши повну середню освіту. З 2000 до 2001рр. навчався в професійному технічному училищі №2 м.Ватутіного, яке закінчив з відзнакою за спеціальністю електрозварювальник. В 2001 році поступив на державне замовлення до Черкаського технічного університету на факультет електронних технологій, який в 2006 році закінчив, здобувши звання спеціаліста за спеціальністю «Радіотехніка» та здобув кваліфікацію радіоінженера.

З 04.04.2001 по 31.05.2001 років працював охоронцем на корпорації «Інтерпром». З 09.07.2002 по 08.08.2002 працював транспортувальником кунічів 3 розряду в ВАТ «Черкаське хімволокно». З 01.02.2006 по 05.02.2007рр. працював менеджером по збуту в офіційному представництві компанії «Київстар» на базі ТОВ «Рема». З 03.07.2007 по 30.11.2007 працював на посаді менеджера з продажу у приватного підприємця.

В період з 2008 по 2011рр. здійснював підприємницьку діяльність в сфері мобільного зв’язку та роздрібної торгівлі побутовою технікою, яку в 2011 році призупинив, а 19.09.2014 повністю закрив.

З 25.07.2011 по 27.11.2015 працював в комунальному підприємстві «Водопостачання та водовідведення Звенигородської ради на посаді начальника абонентського відділу.

З 1 грудня  2015 по 13 липня 2016 року займав посаду заступника міського голови.

Одружений, має двох дітей.

Дні прийому

Години прийому

щоп’ятниці

14.00–16.00


ДУДНИК Таїсія Іванівна

заступнимк міського голови

Народилась 14 лютого 1969 року в с.Вільшана Городищенського району Черкаської області.

З вересня 1976 року по червень 1986 року навчалась у Звенигородській школі №5 та Звенигородській середній школі ім.С.М.Кірова.

З серпня 1986 року по серпень 1987 року працювала оператором обчислювальних машин та бухгалтером на Звенигородському сироробному комбінаті.

З вересня 1987 по травень 1990 року навчалась у Черкаському кооперативному технікумі та одночасно з серпня 1988 по грудень 1990 року працювала у Звенигородському відділенні Ощадбанку №2970 техпрацівником.

З грудня 1990 по грудень 1991 року працювала головним бухгалтером  в Міжгосподарському районному піонерському таборі «Юний Ленінець».

З січня 1992 по грудень 1994 року працювала рахівником та головним бухгалтером у Звенигородській дитячій художній школі районного відділу культури.

З липня 1995 по жовтень 2005 року працювала держподатінспектором ДПІ у Звенигородському районі, старшим держподатінспектором у Звенигородсько-Ватутінській ДПА, держподатінспектором Ватутінського відділення Шполянської ОДПІ, головним держподатревізором - інспектором Ватутінського відділення у Звенигородської ОДПІ.

З жовтня 2005 року по червень 2006 – завідувач сектору справляння податків з фізичних осіб Ватутінського відділення.

З липня 2006 по лютий 2009 року – начальник відділу оподаткування  фізичних осіб ДПІ у м.Ватутіне.

З лютого 2009 по березень 2012 року  - заступник начальника ДПІ в м.Ватутіне.

З березня 2012 по серпень 2013 року - начальник відділу оподаткування  фізичних осіб Катеринопільської ОДПІ.

З серпня 2013 по липень 2016 року – заступник начальника Тальнівської ОДПІ.

З серпня 2016 року по липень 2017 року – перебувала на обліку у Ватутінському міському центрі зайнятості.

З 1 липня по 29 листопада  обіймала посаду заступника міського голови.

З 14 грудня 2017 року рішенням депутатського корпусу знову обрана на посаду заступника міського голови.

Має повну вищу освіту - у 2001 році закінчила Академію Державної податкової служби України в місті Ірпінь.

Одружена. Має сина 1988 року народження.

Дні прийому

Години прийому

щочетверга

14.00–17.00


СТЕЦЕНКО Таїсія Вікторівна

керуючий справами виконавчого комітету

Народилась 5 серпня  1961 року в м. Ватутіне, в сім'ї робітників.

Освіта повна вища, в 1987 році закінчила з відзнакою Київський медичний інститут імені академіка О.О.Богомольця.

Працювала з 1987 по 2006 роки лікарем гігієністом в державній санітарно-епідеміологічній службі Черкаської області,  з 2006 по 2010 роки  – депутат, секретар Ватутінської міської ради V скликання, 2011-2012 р.р. – тимчасово не працювала, 2013-2014р.р – начальник відділу епідеміологічного нагляду Звенигородського міськрайонного управління  ГУ Держсанепідслужби в Черкаській області, з грудня 2014 року - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому, з липня 2015 року – начальник  відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Ватутінської міської ради, з 01.12.2015 року – керуючий справами виконавчого комітету Ватутінської міської ради. Одружена.

Дні прийому

Години прийому

щовівторка

14.00–17.00