Морозний антициклон зі сходу, а також хмарний циклонічний вихор із заходу, в якому циркулює більш тепле та вологе повітря, - саме у зоні протиборства цих атмосферних утворень перебуватиме наш регіон у найближчі дні.

Наступні дві доби переважатиме домінування антициклону, лише на заході області - атмосферні фронти. Температура вночі 5-10° морозу, вдень 0-5° морозу. Надалі внаслідок впливу Атлантики морози послабшають.

На дорогах місцями ожеледиця, на що звертаємо увагу учасників дорожнього руху. Радимо бути обачними та обережними.

Атмосферний тиск підвищений, наступної доби істотно не зміниться, відносна вологість повітря коливатиметься.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ ПО ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

на добу від 20 год. 10 січня до 20 год. 11 січня 2023

❄️  Мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-18 м/с. Температура вночі 5-10° морозу, вдень 0-5° морозу

12 січня

❄️  Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень місцями невеликий сніг, ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10м/с. Температура вночі 5-10º морозу, вдень 1-6º морозу.

13 січня

❄️  Хмарно з проясненнями. Вночі місцями невеликий сніг, вдень без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень від 2° тепла до 3º морозу.

14 січня

❄️  Без опадів. Температура впродовж доби від 1° морозу до 4º тепла.

15 січня

❄️  Вночі невеликий мокрий сніг, вдень без опадів. Температура впродовж доби від 1° морозу  до 4º тепла.