Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для реконструкції каналізаційних очисних споруд по вул.Зарічна села Скаливатки міста Ватутіне Черкаської області

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний  план  території  для  реконструкції  каналізаційних  очисних  споруд по  вул. Зарічна  села  Скаливатка  міста  Ватутіне  Черкаської  області»

Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території для реконструкції каналізаційних очисних споруд по вул. Зарічна села Скаливатка міста Ватутіне Черкаської області»

Проект Детального плану території для реконструкції очисних споруд по вул. Зарічна села Скаливатка міста Ватутіне Черкаської області

Шановні жителі міста Ватутіне та села Скаливатка!

На виконання розпорядження міського голови від 05.02.2018 року №12/04-02 проводиться громадське обговорення щодо перейменування вулиць Островського, Гайдара, Жовтнева.

Пропозиція щодо зміни назв вулиць

Існуюча назва вулиці

Пропозиція на перейменування

Островського

Шахтарська

Гайдара

Щастя

Жовтнева

Стуса Василя

Термін проведення обговорення - протягом двох місяців з дати оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.

Зустрічі з мешканцями вищезазначених вулиць будуть проведені:

- 12.03.2018 о 17:00 - вулиця Островського за місцем проживання;

- 13.03.2018 о 17:00 – вулиця Гайдара за місцем проживання;

- 14.03.2018 о 17:00 – вулиця Жовтнева за місцем проживання;

Громадські слухання відбудуться у сесійній залі Ватутінської міської ради 30.03.2018 о 16.00;

Запрошуємо всіх жителів міста долучитись до обговорення.

Розпорядження міського голови від 05.02.2017 року №12/04-02 "Про проведення громадського обговорення"

Обговорення завершене

Громадські слухання щодо перейменування трьох вулиць міста

Шановні жителі міста Ватутіне та села Скаливатка!

Розпочинаємо збір пропозицій щодо рекомендованих до перейменування вулиць м.Ватутіне

На виконання розпорядження міського голови від 14.11.2017 року № 122/04-02 просимо мешканців міста надати свої пропозиції щодо перейменування вулиць Пролетарської, Жовтневої, Островського, Гайдара (по кожній вулиці окремо).

Термін проведення збору пропозицій – місяць з дати публікації в газеті. Пропозиції з даного питання просимо направляти відділу з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Ватутінської міської ради до 18 грудня 2017 року на адресу: м.Ватутіне, проспект Дружби, 8, кабінет № 10 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Запрошуємо всіх жителів міста долучитись до обговорення.

Розпорядження міського голови від 14.11.2017 року №122/04-02 "Про збір пропозицій щодо перейменування вулиць"

Обговорення завершене

Шановні жителі міста Ватутіне та села Скаливатка!

На виконання розпорядження міського голови від 11.09.2017 року №94/04-02 проводиться громадське обговорення ініціативи  мешканців міста, які проживають по вулиці Скаливатській, щодо перейменування вулиці Скаливатська на вулицю Мічуріна.

Термін проведення обговорення – місяць з дати публікації.

Пропозиції з даного питання просимо направляти відділу з питань внутрішньої політики до 15 жовтня 2017 року на адресу: м.Ватутіне просп.Дружби, 8 кабінет №10 або на електронну пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Запрошуємо всіх жителів міста долучитись до обговорення.

Розпорядження міського голови від 11.09.2017 року №94/04-02 "Про проведення громадського обговорення"

Розпорядження міського голови від 17.10.2017 року №110/04-02 "Про проведення громадського обговорення"

Звіт про узагальнення результатів громадського обговорення

На виконання розпорядження міського голови від 11.09.2017 №94/04-02 в період з 15 вересня по 15 жовтня було проведено вивчення громадської думки щодо перейменування вулиці Скаливатська  на вулицю Мічуріна у м. Ватутіне.

За означений період до відділу з питань внутрішньої політики надійшло 113 повідомлень від жителів міста, які висловились на підтримку перейменування, та 2 повідомлення від громадян і 2 від громадських організацій (без вказання кількості осіб), які дане перейменування не підтримують.

РЕЗУЛЬТАТИ:

Рішенням Ватутінської міської ради від 12.12.2017 року №44-4/VII вулиця Скаливатська міста Ватутіне перейменована на вулицю Мічуріна міста Ватутіне

Рішення - завантажити