Адреса відділу: 20250 Черкаська область, м.Ватутіне просп.. Дружби, 8, кабінет №16

Начальник відділу: Пилипенко Олег Михайлович

телефон: 6-21-16

Головний спеціаліст: Шиян Олег Олександрович

Головний спеціаліст служби містобудівного кадастру : Дудник Юлія Ігорівна

Графік роботи:

вівторок: з 8-00 год – 17-15 год;

четвер: з 8-00 год – 16-00 год.

Обідня перерва: 13-00 год по 14 -00 год.

Графік прийому громадян:

вівторок: з 8-00 год – 17-00 год;

четвер: з 8-00 год – 17-00 год.

Обідня перерва: 13-00 год по 14 -00 год.

Перелік послуг, що надаються відділом:

- Аналіз стану містобудування на території міста, організація розробки і подання на затвердження у встановленому порядку містобудівних програм, генерального плану, іншої містобудівної документації та правил забудови міста.

- Координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, планування, забудови і реконструкції міста.

- Розгляд питань щодо розміщення зовнішньої реклами та підготовка відповідних проектів рішень виконавчого комітету Ватутінської міської ради щодо надання дозволу чи про відмову у його наданні.

- Підготовка та видача дозвола затвердженої форми на розміщення зовнішньої реклами.

- Підготовка проектів рішень виконавчого комітету Ватутінської міської ради щодо надання дозволу на спорудження об’єктів містобудування незалежно від форм власності.

- Забезпечення реалізації повноважень Ватутінської міської ради у сфері земельних відносин відповідно до Земельного кодексу України та законів України.

- Забезпечення реалізації повноважень виконавчих органів Ватутінської міської ради у сфері регулювання земельних відносин відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

- Надання матеріалів на розгляд постійної комісії Ватутінської міської ради з питань екології та раціонального природокористування щодо вилучення (викупу), продажу, передачі у власність або надання у користування земельних ділянок.

Перелік послуг, що надаються відділом через ЦНАП:

• Паспорт прив’язки тимчасової споруди для підприємницької діяльності;
  • Продовження терміну дії паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;
  • Видача витягу з протоколу засідання міжвідомчої комісії з розгляду питань пов’язаних з відключенням житлового будинку (будинків) від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при виконавчому комітеті Ватутінської міської ради;
  • Надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки; - Видача довідки про наявність у фізичної особи земельної ділянки за формою № 3ДФ;
  • Видача довідки про членство в особистому селянському господарстві;
  • Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами;
  • Продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами;
  • Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами;
  • Видача висновку про погодження документації із землеустрою;
  • Надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки;
  • Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності;
  • Дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою з метою передачі земельної ділянки у власність;
  • Дозвіл на розробку та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у випадку виділення земельної ділянки на місцевості, зміни цільового призначення);
  • Дозвіл на розроблення документації із землеустрою з метою передачі земельної ділянки в постійне користування або оренду;
  • Рішення про припинення права користування земельними ділянками;
  • Дозвіл на передачу земельних ділянок в суборенду;
  • Видача рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

Положення про відділ містобудування, архітектури та земельних відносин