На виконання рішення Черкаської обласної ради від 11.09.2020 № 38-9/VIІ "Про стратегію розвитку Черкаської області на період 2021 – 2027 роки", відповідно до розпорядження міського голови  від 29.03.2021 № 42 "Про утворення робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ватутінської міської територіальної громади на період 2021 – 2027 роки" розпочато формування проекту Стратегії розвитку Ватутінської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – проект Стратегії).

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Ватутінської міської територіальної громади.

Пропозиції до проекту Стратегії приймаються до 1 червня 2021 року за встановленою формою на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Форма подання пропозицій до проекту Стратегії розвитку Ватутінської міської територіальної громади на період до 2027 року.docx