Рішенням виконавчого комітету від  20.12.2018 №386 утворено спостережну комісію при виконавчому комітеті Ватутінської міської ради Черкаської області у складі: голови комісії - першого заступника міського голови Кубявки Ю.Б., секретаря - головного спеціаліста, юриста відділу юридичного та правового забезпечення Здоровило В.А., членів комісії - члена місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Антикримінальний вибір» у м.Ватутіне Черкаської області Снітка О.С., голови Ватутінської міської організації ветеранів Котик Н.В., голови постійної комісії з питань правопорядку, боротьби з організаційною злочинністю, торгівельного, побутового обслуговування та захисту прав споживачів  Тростянської Г.В., начальника Звенигородського міськрайонного відділу пробації  Завальнюк В.О. та жителів міста Овчиннекова О.В. і Поташова С.О..

Відділ з питань внутрішньої політики