Виконавчий комітет Ватутінської міської ради та працівники Ватутінського ДПРЧ № 7 по охороні м. Ватутіне звертаються до населення з проханням бути обережними та обачними при  поводженні з вогнем.  Перебуваючи в лісовій та парковій зонах на відпочинку, не забувайте дотримуватись вимог пожежної безпеки! Пам'ятайте: джерелом пожежі в лісі є необережно кинутий сірник або недопалок, не загашене вогнище. Також небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою паливно-мастильною речовиною ганчірка. Пожежу може спричинити навіть заправка паливного бака машини при працюючому двигуні. На сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи.

Якщо ви відпочиваєте в лісі, пам’ятайте:

Вогнища можна розпалювати тільки в місцях, де відсутній хвойний молодняк;

Місце для вогнища необхідно обкопати навколо, а коли вже збираєтесь піти, вогонь необхідно старанно загасити за допомогою піску або води;

Слідкуйте, щоб не було розлітання іскор від вогнища;

Забороняється кидати незагашеними недопалки чи сірники – це може призвести до жахливих наслідків.

Закликаємо громадян повсякчас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки!

Також нагадуємо про необхідність дотримання правил благоустрою при відпочинку.

Інформація відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи