У вівторок, 20 грудня, міський голова Олександр Заборовець прозвітував перед громадою про роботу, виконану впродовж 2022 року.

Звіт відбувся в міському Палаці культури, до якого зібрались жителі громади, щоб почути про результати роботи міського голови і його команди у поточному році, задати питання, які їх цікавлять, та висловити свої бачення і пропозиції.

Олександр Анатолійович детально доповів про стан справ у громаді, про діяльність  та напрямки роботи в умовах воєнного стану, про проблеми та пошук шляхів їх вирішення, про плани.

Після звіту очільник громади відповів на питання, які задавали учасники заходу.

На завершення міський голова побажав нам всім скорішої перемоги над ворогом, очищення рідної землі від окупантів, натхнення у відбудові країни та розвитку громади.