26 листопада на міському стадіоні "Шахтар" вперше відбувся започаткований цього року футбольний турнір пам'яті ветерана футболу Черкащини Почесного громадянина міста Ватутіне Ігоря Михайлова. У турнірі взяли участь команди різних вікових категорій.

Команди дорослих: "ОТГ Єрки" (збірна- смт. Катеринопіль, смт. Єрки) та "Шахтар 40+" (м. Ватутіне).

Команди юнаків 2006-2008 р. н.: "Шполянська ОТГ"  та "ДЮСШ - Ватутіне".

Перед початком змагань відбулася урочиста частина та вшанування пам'яті Ігоря Михайлова хвилиною мовчання.

У запеклій боротьбі матч закінчився з рахунком серед дорослих 3:2  на користь команди "Шахтар 40 +", а серед юнаків - 6:3 на користь команди "ДЮСШ - Ватутіне".

Учасники турніру були нагороджені грамотами відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ватутінської міської ради.

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень і перемог.