29 лютого 2016 року міський голова Олександр Лисюк та військовий комісар Звенигородського районного військового комісаріату Роман Здоренко виконали почесну місію - вручили батькам Євгена Іванченка орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким їх син відповідно до Указу Президента України від 16 січня 2016 року №9/2016 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі нагороджений посмертно.

Надія Іванівна та Микола Митрофанович подякували за нагороду і побажали, щоб військові дії на сході нашої країни чим скоріш завершились, щоб жодна матір чи батько не переносили того горя, яке їм довелось пережити, коли отримали звістку про загибель Євгена та коли проводжали його в останню путь, щоб всі бійці аовернулись додому живими і неушкодженими.

При врученні були також присутні сестра загиблого, діти Євгена Іванченка та племінник.

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики