Лідерки місцевого самоврядування, громадські активістки можуть взяти участь у програмі UNEW, аби  отримати нові знання про цифрові рішення та реалізувати власні ініціативи на рівні регіонів чи цілої країни.

Заявку можна подати ТУТ до 15 січня. Програма включає онлайн-навчання, консультації з провідними спеціалістами та допомогу у розробці ініціатив із цифрової трансформації для громади, яку представляє лідерка. Навчання триватимуть онлайн із 19 січня по 16 березня 2022 року.

Календар програми:

до 15.01 - реєстрація на участь;

19.01-16.02 - навчальний блок;

17.02-25.02 - формування проєктів цифрових ініціатив;

26.02-15.03- розробка стратегії та плану реалізації цифрових ініціатив;

16.03 - презентація обраних ініціатив.

За детальною інформацією щодо організації навчального курсу можна звернутися до Наталії Некрутенко (0980296508, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Цей проєкт реалізується в межах Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.