Саме так назвали свято, яке відбулось сьогодні у Юрківці з нагоди Дня села.

На гостини до юрківчан завітав міський голова Олександр Заборовець, який щиро привітав сельчан зі святами: Днем села, Днем захисників і захисниць України, Днем Покрови та храмовим святом. Побажав мирного неба, щедрих врожаїв, злагоди в родинах, всім міцного козацького здоров’я та процвітання селу.

За доброю українською традицією він прийшов на свято із запашним короваєм, який вручив старості села Анатолію Дащенку.

Міський голова також відзначив Почесними грамотами виконавчого комітету жителів Юрківки - Петра Коваленка, Олександра Шевчука та Світлану Єременко.

Щирі вітання односельцям спрямував Анатолій Дащенко. У своєму виступі він також згадав всіх  жителів Юрківки, які брали участь у захисті цілісності та суверенітету України на сході держави.

Цікавою та змістовною була концертна програма в якій взяли участь не лише колективи Юрківсього будинку культури, а й вихованці дитячого садочка та гості від Ватутінського Палацу культури та Стецівського клубу.

Всі охочі мали можливість зробити колоритні світлини у підготовлених фотозонах.

Художник з Ватутіного Василь Гелетко провів виставку своїх художніх патріотичних творів, які демонструють видатних постатей української історії.

Староста села частував гостей смачною козацькою кашею.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики