Сьогодні, в переддень  Дня захисників і захисниць України, яке відзначається 14 жовтня, міський голова Олександр Заборовець спільно із заступником Юрієм Кубявкою привітали з прийдешнім святом колектив 7-ї Державної почесно-рятувальної  частини 4-го державно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Черкаській області.

Під час урочистого шикування Олександр Анатолійович вручив відзнаку начальнику рятувальної частини Віктору Красілічу – за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби.

Побажав рятівникам міцного здоров'я, родинної злагоди, успіхів у їх благородній службі, мирного неба та Божого благословення у всіх справах.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики