З початку нового епідсезону в громаді зафіксовано 168 випадків захворювання на COVID-19 (з початку пандемії – 1340), померла 1 людина (з початку пандемії 31).

Наразі, станом на 8 жовтня,  під наглядом сімейного лікаря на амбулаторному лікуванні перебуває 94 особи. Із них 11 дітей.

На стаціонарному лікуванні (госпіталізовано) – 11 осіб.

Лікарі нагадують, що єдиним на даний час засобом попередити важке захворювання є вакцинація та запрошують всіх бажаючих  звернутися до свого сімейного лікаря або в реєстратуру КНП "Центр надання первинної медико-санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області", для того щоб записатися для отримання щеплення.

Також нагадуємо, що кожна людина може обрати саме ту вакцину, якій вона надає перевагу.

На сьогодні в Центрі в наявності вакцини: Коронавак, Пфайзер та Астра Зенека.

Станом на 07.10.2021 року Центром ПМСД   щеплено І дозою – 3558 осіб,  ІІ дозою – 2996 осіб.