На сьогоднішній нараді з керівниками перший заступник міського голови Зоя Ляпун зазначила, що щорічно у жовтні місяці в Україні проводиться місячник "За чисте довкілля". В цей період  йде активне прибирання населених пунктів.

З цього приводу вона звернулась до керівників з проханням привести до належного стану території біля підприємств, установ і організацій, закріплені території та ділянки міського парку.

Була озвучена ініціатива щодо  упорядкування квітників у парку. "Наступного року місто буде відзначати 75-річчя, і було б доречно причепурити  квітники, створивши на них гарні композиції. Для цього потрібно мати посадковий матеріал. Тому звертаємось до всіх жителів громади, якщо є залишки бульб тюльпанів, нарцисів чи інших квітів, їх можна принести до виконавчого комітету і вони згодом будуть висаджені на території громади", - зазначила керівник.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики