UAEU2.JPG

Війна на сході нашої держави принесла горе ще до однієї ватутінської родини.  20 вересня  під час проходження контрактної служби у зоні операції об'єднаних сил перестало битись серце нашого  земляка, бійця в/ч А 2120 старшого сержанта Збройних Сил України Аксьонова Віктора.

Народився Віктор в місті Ватутіне 25 квітня 1972 року. У 1987 році закінчив 8 класів Ватутінської  середньої школи №1 та продовжив навчання у Ватутінському СПТУ №2, яке закінчив у 1991 році, здобувши спеціальність водія автослюсаря.

Працював  на різних роботах і в місті і в столиці.

У 2018 році за сімейними обставинами переїхав в Одеську область. Звідти пішов на контрактну службу захищати цілісність України від окупантів. Служив чесно і віддано, адже безмежно любив свою країну. Але Господь забирає кращих.

Важко знайти слова втіхи,  проте світлі спогади про Віктора завжди будуть сильніші, ніж смерть, адже він залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя.

Ми висловлюємо щирі співчуття мамі покійного Вірі Василівні, дружині Інзі Іванівні, рідним і близьким померлого захисника.

Хай спочиває з миром наш Герой, а світла пам'ять про нього буде вічна.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики