На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Відповідні зміни набирають чинності з 20 вересня 2021 року.

У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання вакцинації або негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або сертифікату про одужання від COVID-19.

Строк чинності COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19:

- однією дозою вакцини (жовті сертифікати) від дати введення дози становитиме 120 днів,

- двома дозами (зелений сертифікат) – 365 днів.

COVID-сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, діятиме 72 години.

Термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 становитиме 180 днів.

Ситуація в громаді по захворюваності на COVID-19 стрімко погіршується:

Станом на 16.09.2021 на амбулаторному лікуванні перебуває 50 осіб з діагнозом COVID-19 (з них – 5 дітей). Госпіталізовано -1 особа.

Звертаю вашу увагу, що заклади освіти та культури (де отримують діти освіту  різних напрямків) будуть працювати лише за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти та культури документа, що підтверджує отримання вакцинації або ПЛР тесту, або сертифікату про одужання.

СТАН  ВАКЦИНАЦІЇ  ПО  ЗАКЛАДАХ  ОСВІТИ   ГРОМАДИ

станом на 16.09.2021

Стецівський комунальний заклад загальної середньої освіти – 94.4%

Ватутінський ліцей № 1                                                       - 87.5%