9 червня у Ватутінській міській територіальній громаді відбулися спортивно-масові заходи з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня.

На міському стадіоні "Шахтар" учасників заходу вітали: міський голова Олександр Заборовець,  завідувач сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту Валентина Дроздова, виконуючий обов’язки директора комунальної установи "Черкаський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Марія Шелест та секретар міської організації Всеукраїнського об`єднання "Черкащани" Юрій Мамайсуров.

Під звучання Державного гімну України, право підняти прапор Національного Олімпійського комітету України було надано  кращим вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи – Івану Сподобаєву, призеру Чемпіонату області з легкоатлетичного кросу та Тетяні Довгаль, призерці Чемпіонату Європи, дворазовій чемпіонці України з боксу, кандидату у майстри спорту.

Олімпійський день продовжився в міському парку відпочинку. Юні спортсмени  - здобувачі освіти комунальних закладів загальної середньої освіти Ватутінської міської  громади та вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Ватутіне і м. Звенигородка, змагалися під час легкоатлетичного кросу, в якому взяли участь 96 учасників. Під гучні, підбадьорюючі вигуки вболівальників легкоатлети долали дистанції 300 м., 500 м., 1км.

У напруженій боротьбі перемогу здобули:

• Зубенко Олександра (серед дівчат 2-3 класів);
  • Поліщук Максим (серед хлопців 2-3 класів);
  • Хоменко Марія (серед дівчат 4-5 класів);
  • Вовкотруб Давід (серед хлопців 4-5 класів);
  • Похилько Валерія (серед дівчат 6-7 класів);
  • Черняков Антон (серед хлопців 6-7 класів);
  • Бойко Анастасія (серед дівчат 8-9 класів);
  • Дацько Анатолій (серед хлопців 8-9 класів);
  • Романова Іванна (серед дівчат 10-11 класів);
  • Фіголь Сергій (серед хлопців 10-11 класів).

Призери та переможці легкоатлетичного кросу були нагороджені грамотами та медалями від виконавчого комітету Ватутінської міської ради, а також кубками та призами від комунальної установи "Черкаський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Інші учасники заходу отримали значки "Олімпійський день" Національного Олімпійського комітету України.

Інформація сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту