Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішення міської ради 25 березня  2021 року,  комісією здійснено прийом документів від кандидатів та визначено перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, який відбудеться 8 червня.

1. Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ватутінський ліцей №1 Ватутінської міської ради Черкаської області" - Щербина Сергій Миколайович
  1. Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ватутінський ліцей №2 ім. М.Ф. Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області" - Дзірун Тетяна Петрівна
  1. Комунальний заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 6 Ватутінської міської ради Черкаської області»
  • Круть Василь Павлович