З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 54 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які перебувають у складних  життєвих обставинах, вручено солодкі подарунки, які придбані за кошти  бюджету міської територіальної громади.

З 27 травня всі бажаючі мали можливість відвідати виставку робіт учасників конкурсу дитячої творчості "Світ дитячої фантазії", організовану службою у справах дітей виконкому Ватутінської міської ради

Двадцять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, продемонстрували вміння та особисті здібності у різних видах творчої діяльності: малюнок, орігамі, вироби з бісеру, глини, дерева, паперу, аплікація, квілінг, різьба, м’які іграшки  та ін..

Голова журі заступник міського голови Юрій Кубявка вручив нагороди переможцям конкурсу, інші учасники отримали заохочувальні призи. Двоє дітей від м.Ватутіне взяли участь в обласному турі конкурсу "Світ дитячої фантазії". Приємно відзначити, що роботи обох Ватутінців серед кращих: Володимир Кочубей зайняв перше місце, а Горбаренко Ольга – третє.

З дотриманням карантинних обмежень вдалося створити для дітей святковий настрій та порадувати подарунками.

Інформація служби у справах дітей