Сьогодні, в День пам'яті та примирення, напередодні Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні міське керівництво разом з представниками громади вшанувало пам'ять про трагічні сторінки історії нашого краю в роки Другої світової війни.

Вони поклали квіти до братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків, пов’язаних з тими подіями.

Церемонії покладання квітів провели до братських могил на Монументі Слави міста Ватутіне, села Скаливатки та села Юрківки, до пам’ятника Слави в селі Стецівка, пам'ятника невідомому солдату, пам’ятного знаку розстріляним партизанам, двох масових поховань в селі Чичиркозівка та інших пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Другої світової війни.

Поклали квіти і до місця останнього спочинку учасника війни, повного кавалера ордена Слави Андрія Максимовича Шраменка.

Учасники заходу схилили в скорботі голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою,  розстріляних у каральних акціях, спалених в концтаборах, всіх, чиє життя забрала війна, хто після перемоги помер від ран, не дожив свого віку, всіх ветеранів, які відійшли у Царство спокою.

Вічна їм пам'ять і наша щира шана.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики