З метою патріотичне виховання молоді, підготовки юнаків до служби в Збройних Силах України та з нагоди Дня пам`яті, примирення і 76-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 6 травня у міському стрілецькому тирі відбулися змагання з кульової стрільби.

Захід проходив під загальним керівництвом сектору у справах сім`ї дітей, молоді та спорту виконавчого комітету Ватутінської міської ради та міського комітету Товариства сприяння обороні України.

У змаганнях взяли участь  учні  9-11 класів закладів загальної середньої освіти громади, за підсумками протоколу яких команди посіли наступні місця:

• І місце – команда ліцею №1;
  • ІІ місце – розділили команди ліцею №6 та Стецівського КЗЗСО;
  • ІІІ місце – команда ліцею №2;
  • ІV місце - команда ліцею №5.

Майбутні захисники Вітчизни були нагороджені грамотами та призами від виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Вітаємо переможців та учасників змагань і бажаємо їм подальших успіхів  і перемог.

Інформація сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту