Сьогодні відбулось організаційне засідання робочої групи з розробки проекту Статуту Ватутінської міської територіальної громади. Провели його секретар міської ради Алла Чорнобай, яка є головою робочої групи, та перший заступник міського голови Зоя Ляпун.

Алла Анатоліївна ознайомила присутніх з календарним планом по підготовці проекту Статуту громади та заходами, які вже здійснені на виконання його пунктів. Зокрема зазначила, що на сайті міської ради створено відповідну рубрику "Статут громади. Створюємо разом" та розпочато її наповнення.

Доповнюючи інформацію, Зоя Миколаївна повідомила, що в означеній рубриці для ознайомлення будуть розміщені всі варіанти підготовлених проектів Статуту та запропонувала членам робочої групи для опрацювання та внесення пропозицій орієнтовний зміст майбутнього Статуту.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики