Розпочато процес формування Статуту Ватутінської міської територіальної громади. На сайті Ватутінської міської ради створено нову рубрику "Статут громади. Створюємо разом", де можна ознайомитись з календарним планом та діяльністю робочої групи з розробки проекту Статуту. Тут також буде розміщено проект Статуту громади. Кожен мешканець громади має право подати свій варіант проекту Статуту громади, який буде розглянутий робочою групою.

Ми запрошуємо всіх жителів громади долучитись до формування Статуту. Подавайте  свої пропозиції, бачення, зауваження.

Пропозиції можна подати до 12 травня на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з поміткою "до Статуту громади".