В усі часи з особливою любов'ю та трепетом люди чекають Великдень. Це свято народжується саме в той момент, коли печеться Паска – ароматна, духмяна, надзвичайно смачна і така, що зачаровує своєю красою.

Саме такими Пасками пригостив родини громади та учасників бойових дій часів Другої світової війни народний депутат України Сергій Нагорняк.

Старости сіл, працівники управління праці та соціального захисту населення Ватутінської міської ради, Центру соціальних служб,  соціальні робітники територіального центру, водії виконавчого комітету, начальник відділу  культури і туризму Андрій Мартиненко, директор Скаливатського Будинку культури Ніна Гаркавенко доставили смачний дарунок адресатам.

Мешканці громади щиро дякують Сергію Володимировичу за увагу до своїх виборців. Бажають йому міцного здоров'я, щасливої долі та успіхів у житті. І нехай його доброта повертається сторицею.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики