Сьогодні на 8-ій сесії міської ради депутати одноголосно підтримали проект рішення про прийняття в комунальну власність Ватутінської міської територіальної громади рухомого майна – службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторії  загальної практики сімейної медицини села Юрківка - автотранспортного засобу HAVAL H2 від Департаменту будівництва Черкаської обласної державної адміністрації.

Перед голосуванням з цього питання міський голова Олександр Заборовець подякував колишньому сільському голові, а нині депутату Ватутінської міської ради, Валентині Цегельній та депутатам Юрківської сільської ради за проведену у свій час кропітку  роботу,  результатом якої є отримання автотранспортного засобу.

Депутати залюбки зробили спільне фото біля автомобіля.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики

Фото головного редактора міської газети "Місто робітниче" Анастасії ЯЧніної