Серед питань порядку денного 8-ї сесії міської ради було питання  щодо визначення днів, коли святкуватимуться дні населених пунктів громади. Це питання викликало  бурхливе обговорення як серед депутатського корпусу, так і серед мешканців міста.

Представники  ветеранів-шахтарів наполягали на об'єднанні святкування Дня міста з Днем шахтаря. Проте така пропозиція не знайшла підтримки депутатів.

Натомість вони підтримали ідею міського голови Олександра Заборовця щодо встановлення Дня Ватутінської міської територіальної громади в останню неділю серпня - на День шахтаря. Таким чином буде досягнуто історичної справедливості, адже на вугільних підприємствах працювало багато жителів сіл, що нині увійшли до складу громади.

Окрім того  рішенням  встановлені дні святкування населених пунктів громади:

День міста Ватутіне  остання неділя  травня;

День села Скаливатка - третя неділя вересня;

День села Стецівка -  перша субота серпня;

День села Чичиркозівка - остання неділя червня;

День села Юрківка - 14 жовтня.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики

Фото головного редактора міської газети "Місто робітниче" Анастасії ЯЧніної