Пам'ять про них не згасне, біль від втрат не стихає…Сьогодні , у 35-і роковини Чорнобильської катастрофи, у Сквері "Пам'ять" біля пам’ятного знаку чорнобильцям настоятель Церкви Успіння Пресвятої Богородиці о.Мирон відправив поминальну панахиду за загиблими внаслідок аварії на ЧАЕС та померлими від її наслідків.

Під час богослужіння звучала щира молитва, горіли запалені свічки, а небо окроплювало землю дощем, немов проливало сльози за жертвами Чорнобиля.

Присутні на заході, серед яких секретар міської ради Алла Чорнобай, перший заступник міського голови Зоя Ляпун, члени міської в Черкаській області громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" на чолі з головою організації, депутатом міської ради Миколою Павленком та містяни, які прийшли вшанувати подвиг чорнобильців-рятівників, поклали квіти до пам’ятного знаку.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики