Хоча наше місто не увійшло до зон забруднення від наслідків Чорнобильської катастрофи, тут проживає багато родин, члени яких брали участь у ліквідаційних роботах, або раніше проживали у так званих "чорнобильських" зонах. Вони зазнали безпосереднього впливу радіації, тому часто хворіють, багатьох вже немає серед живих.

В місті живе 27 вдів, які втратили свої половинки, і їх смерть пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

У переддень 35-ї річниці аварії на ЧАЕС їх відвідав міський голова Олександр Заборовець,  голова міської в Черкаській області громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", депутат Ватутінської міської ради Микола Павленко, та член ради громадської організації Павло Пузь. Вони поспілкувались з вдовами, дізнались про проблеми, що потребують допомоги у їх вирішенні, та вручили їм продуктові набори, сформовані за сприяння міського голови.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики