Таке рішення сьогодні прийняте на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за результатами аналізу ситуації в місті  з поширенням захворюваності, спричиненої короновірусом COVID-19.

На засіданні говорили про те, що, на превеликий жаль, хвороба добралась і до наших дітей.

Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області» Анастасія Петренко поінформувала про стан захворюваності на COVID та вакцинацію населення громади. Вона зазначила, що за останні два  тижні спостерігається значний сплеск захворюваності на ГРВІ – 65 дітей, 59 дорослих. Підтверджено 62 позитивних випадки COVID-19, захворіло 3 дітей (учні Ліцею №2 – 2, Ліцей № 6 - 1). На самоізоляції знаходиться 9 дітей, батьки яких хворіють на COVID-19. Також збільшилась кількість госпіталізованих хворих. Перебіг хвороби  на даний час важчий.

У зв`язку з цим було прийнято рішення про введення додаткових попереджувальних заходів, з метою недопущення збільшення випадків хвороби та убезпечення дітей від інфікування.

З 5 квітня (до окремого рішення) на дистанційну форму навчання переводяться:

-комунальний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 1 Ватутінської міської ради Черкаської області»;

- комунальний заклад загальної середньої освіти І– ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей №2 ім. М.Ф.Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області»;

- комунальний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 5 Ватутінської міської ради Черкаської області»;

-  комунальний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 6 Ватутінської міської ради Черкаської області»;

- заклади позашкільної освіти.

Комунальному закладу позашкільної освіти «Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа» дозволено проводити заняття на свіжому повітрі з дотриманням карантинних вимог.

В черговий раз нагадуємо про необхідність дотримуватись заходів безпеки: носити захисну маску, використовувати антисептики, тримати соціальну дистанцію, уникати скупчень людей.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики