Нещодавнє прийняття низки програм дасть можливість встановлення на території міста системи відеоспостереження. Це підвищить рівень громадської безпеки та громадського порядку, забезпечить належний моніторинг ситуації на важливих об’єктах міста, посилить безпеку дорожнього руху, сприятиме запобіганню злочинності, дасть можливість оперативно реагувати  та втручатись у ситуації, які потраплятимуть у поле зору системи відеонагляду, буде надійним помічником службам, які відповідають за безпеку та громадський порядок.

Найближчим часом планується встановити 5-6 камер на території міста. Згодом їх кількість буде збільшуватись, адже головною метою запровадження такої системи є безпека жителів громади.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики