Нещодавно на набережній річки Шполки були висаджені 30 саджанців сакур, які придбав за власні кошти міський голова Олександр Заборовець.

Упереджуючи репліки і коментарі недоброзичливців, зазначимо, що ним це зроблено не для піар-кампанії, а за покликом серця. Адже вже давно наше місто для Олександра Анатолійовича  стало рідним і він піклується про його красу не лише як міський голова, а й як громадянин, що любить своє місто.

Головне зараз, щоб саджанці прижились і їх не спіткала  доля квітів, які минулого року були висаджені на Монументі слави (буквально через декілька днів після їх посадки, більша половина була викопана).

В найближчій перспективі  ще 10 саджанців буде висаджено по периметру Скверу "Пам'ять" зі сторони вулиці Миру.

Давайте разом робити наше місто красивим і квітучим на радість його мешканців та гостей громади.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики