Нещодавно ми писали про плани щодо освітлення пішохідного мосту через річку Шполку до села Юрківки. І сьогодні з радістю повідомляємо, що роботи завершені, і в темну пору доби мешканці села зможуть безпечно і з комфортом дістатись своїх домівок.

Працівники Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства за матеріальної підтримки ПрАТ "Ватутінський комбінат вогнетривів" поставили металеві опори, провели зварювальні роботи, встановили ліхтарі. За сприяння працівників РЕМ  здійснено підключення електропостачання.

БУЛО

СТАЛО

Це все зроблено задля безпеки та зручності мешканців громади.

Також для того, щоб убезпечити металеву споруду від бажаючих поживитись за чужий рахунок, на переході ближнім часом буде встановлено систему відео спостереження.

Але ми щиро надіємось, що таких недобросовісних людей у нашій громаді немає, і система освітлення на мосту буде довго слугувати на радість мешканців.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики