30 березня під головуванням міського голови Олександра Заборовця відбулося засідання робочої наради щодо збереження основних видів діяльності єдиного майнового комплексу ТОВ "Вантажно – транспортне підприємство "Ватутіне".

На нараді були присутні Зоя Ляпун – перший заступник міського голови, Юрій Кубявка – заступник міського голови, Олег Пилипенко - начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин, Оксана Довгаль  – начальник відділу управлінням комунальною власністю м. Ватутіного, Оксана  Маковоз  – начальник відділу соціально – економічного розвитку, Петро Малюша – начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи, Денис Літвін – голова правління ПрАТ "Ватутінський комбінат вогнетривів", Андрій Дроговоз –  начальник станції "Богачеве", Сергій Неліпа – представник  ТОВ "Вторметал", Ігор Марцин – юрист ПрАТ "Ватутінський комбінат вогнетривів", Володимир Дробот – директор ТОВ "Вантажно – транспортне підприємство " Ватутіне" та Алілуєв Дмитро – юрист власника   єдиного майнового комплексу.

Під час наради було заслухано юриста власника   єдиного майнового комплексу, який повідомив, що власник не зацікавлений у збереженні основних видів діяльності єдиного майнового комплексу, в планах демонтаж під’їзних колій та повна ліквідація підприємства.

Проте керівництво міської територіальної громади не погоджується з такою позицією власника та приймає всі можливі заходи щодо недопущення припинення діяльності ТОВ "Вантажно – транспортне підприємство "Ватутіне".

Також на нараді було рекомендовано керівництву ВТУ розпочати конструктивний діалог з контрагентами, адже ПрАТ "Ватутінський комбінат вогнетривів", ДП "Звеигородське лісове господарство" та ТОВ "Вторметал" налаштовані нарощувати об’єми виробництва та збільшувати потужності. І для цього підприємство ВТУ є вкрай важливим.

Окрім цього ведуться перемовини з інвесторами, діяльність яких пов’язана із перевезенням залізничним транспортом.

Інформація відділу соціально-економічного розвитку