Щасливі очі людей скрашують напружені трудові будні. Сьогодні у однієї родини нашої громади чудовий привід для радості – міський голова Олександр Заборовець вручив їм ордер на житло.

Це родина Ольги Видри, яка виховує синочка, який має статус дитини з інвалідністю внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Сім'я в місто переїхала з Чичиркозівки - села, яке віднесене до зони гарантованого добровільного відселення, визначеної Законом України Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

І хоча у Ватутіному вже тривалий термін часу не проводиться нове будівництво державного житла, іноді вдається поліпшити житлові умови жителів за рахунок вільного житлового фонду.

Олександр Анатолійович побажав Ользі Миколаївні та її родині міцного здоров'я, сімейної злагоди, щастя, достатку та удачі.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики