Шановні жителі Ватутінської територіальної громади!

Лікарі – хірурги  комунального некомерційного підприємства «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради»  мають  великий багаторічний досвід роботи, який дозволяє здійснювати успішне оперативне лікування гриж різного ступеня складності з застосуванням  сучасних методів  лікування. Одним із них є  використання  хірургічних сіток при операціях на грижах.

Основні переваги використання хірургічної сітки для лікування гриж:

○ низька частота рецидивів (повторних гриж);
○ мінімальний дискомфорт пацієнта у післяопераційному періоді;
○ можливість швидкого повернення до звичної діяльності;
○ скорочення тривалості операції;
○ зменшення затрат на лікування

Запорукою успішного лікування гриж є вчасне звернення до лікаря, комплексний підхід у лікуванні, дотримання режиму виконання лікувальних процедур та плану проведення профілактичних заходів.

КНП «Ватутінська МЛ ВМР» піклуючись про здоров’я пацієнтів здійснила закупівлю хірургічних сіток та готова надавати дану медичну послугу.

Нагадуємо, що безкоштовно цю послугу можна отримати по електронному направленню сімейного лікаря.

Дбайте про своє здоров’я.

З графіком роботи з пацієнтами лікарів КНП "Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради"  можна ознайомитись  на сайті лікарні https:// vatytine.lic.org.ua/hrafik-roboty/