Після відлиги, що тривала на Черкащині два дні, знову приморозило. Сьогодні вночі у повітрі було 1-5° морозу, на поверхні снігу – 4-9° морозу. Хоча коротке потепління встигло зробити свою справу у наближенні весни. Сніг ущільнився і підтанув, намітилися процеси відтавання ґрунту, відбулося послаблення і подекуди часткове руйнування льодових явищ та утворень на річках і водосховищах.

Із синоптичної карти видно, що Черкащина опиниться на межі тепла та холоду. Завтра в східній частині області тимчасово посилить морози  антициклон зі сходу. А західна частина області перебуватиме вже під впливом атлантичного тепла. Температура вночі очікується 6-8º морозу на сході, близько 3º морозу – на заході, вдень від 1ºморозу до 4º тепла і теж найтепліше  в західній половині області. На межі тепла і холоду вдень пройдуть невеликі опади відповідно до температури – на сході області чекаємо сніг, а на заході – дощ. Вночі та вранці місцями по області можливі тумани.

Будьте уважні – на дорогах та тротуарах зберігатиметься ожеледиця!

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

по Черкаській області та м. Черкаси на добу від 20 год. 23 лютого до 20 год. 24 лютого 2021 р.

Хмарно. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг, в західній частині області невеликий дощ. На дорогах ожеледиця. Вночі та вранці місцями по області туман. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 3-8º морозу, вдень 4º морозу – 1º тепла, у Черкасах вночі 6-8º морозу, вдень 0-2º морозу.

Прогноз середньодобової температури повітря:

-4º

На 25-26 лютого. Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Місцями туман, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі від 2º тепла до 3º морозу; вдень 25 лютого 4-9º тепла, 26 лютого 6-11º тепла.

На 27-28 лютого. 27 лютого невеликий дощ та мокрий сніг. 28 лютого без істотних опадів. Температура вночі та вдень 0-5º тепла (вночі 28 лютого від 2º тепла до 3º морозу).