З початку процедури об’єднання територіальних громад в Україні вже пройшло багато часу. Була проведена значна робота, але процес затягнувся. І тільки восени 2020 року на Звенигородщині об’єднання відбулося, і з того часу ведеться робота з налагодження роботи в новому форматі.

Вчора відбулася робоча зустріч міського голова Олександра Заборовця з головою Звенигородської районної ради Сергієм Струком та його заступником Ярославом Попком, на якій були обговорені питання щодо налагодження співпраці, а також були визначені нагальні проблеми та шляхи їх вирішення.

На зустрічі з керівниками Звенигородської районної ради були присутні: секретар міської ради Алла Чорнобай, перший заступник міського голови Зоя Ляпун та заступник міського голови Юрій Кубявка, які поділилися досягнутим за час роботи.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики