Колектив комунального некомерційного підприємства «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради» висловлює ширу вдячність директору СТОВ ім.Ватутіна О.В.Левенцю, фермеру с.Чичиркозівка В.В.Міняйлу, приватному підприємцю м.Ватутіне В.В.Когуту, директору ТОВ «Гален-1» О.В. Таранушенку та іншим приватним підприємцям, які побажали залишитися невідомими, за надану благодійну допомогу закладу.

На даний час, наша лікарня перебуває в скрутному фінансовому становищі, тому ваша допомога неоціненна. Сподіваємося, що ви своїм прикладом надихнете приватних підприємців та жителів нашої громади на благодійність, що зробить можливим придбання вкрай необхідного обладнання.

Переконані, що разом ми зможемо з гідністю подолати всі труднощі.

Безмежно вдячні за будь – яку грошову допомогу всім, хто прийме участь в акції «Збережи лікарню». р/р UA 243052990000026009011602800 АТ КБ «ПриватБанк»; ЄДРПОУ 14360570 (при бажанні благодійний внесок можна здійснити в якості внеску в каб.№2 поліклініки).

З вдячністю адміністрація та колектив лікарні