Погодні умови, як ніколи, нам посилають щодня випробування. Не винятком став і сьогоднішній день, коли на сніговий покрив почав йти дощ, який майже відразу утворював на поверхні суцільний льодяний панцир. Це ускладнювало пересування, як транспорту, так і мешканців громади.

Всі зусилля працівників комунальної служби, які посипали тротуари та перехрестя доріг, не давали бажаного ефекту.

З метою убезпечення від травмування відвідувачів та працівників структурних підрозділів виконкому і міської ради, чоловіча частина колективу вийшла на прибирання від криги прилеглої до адміністративного приміщення території.

Закликаємо установи, організації, підприємства та приватних підприємців долучитись до такої корисної справи, адже від цього залежить життя і здоров’я наших мешканців.

Також просимо водіїв і пішоходів бути обережними.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики