За оперативною інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології, 12 лютого в Черкаській області та м. Черкаси вночі значні опади, вдень хуртовина, пориви вітру 15-20 м/с, впродовж доби ожеледь, на дорогах ожеледиця.

За прогнозами синоптиків 13 лютого різке зниження температури: вночі до 11-16° морозу, вдень 8-13º морозу

15-18 лютого без істотних опадів, подальше зниження температури на     6-8°.

Такі погодні умови можуть спричинити непередбачувані ситуації, відключення енергозабезпечення окремих населених пунктів та порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг. Тому звертаємось до мешканців громади зробити запаси води та автономних освітлювальних приладів.

Також просимо без нагальної потреби не покидати свої помешкання, щоб убезпечитись від травмувань. Це особливо стосується людей похилого віку та дітей.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики