Виконавчий комітет Ватутінської міської ради виносить щиру вдячність директору Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлані Бабенко та мешканцям громади, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, як по шукачі роботи, за значну допомогу у прибиранні від снігу території міста.

Черновол Олександр, Гулій Роман, Петрухін Олександр, Тішаков Іван, Дзюба Олег, Паращук  Сергій, Заінковський Антон, Глоба Микола, Якубовський Максим, Алєксєєв Євгеній, Шкуренко Віктор, Пурас Микола, Галущенко Олег, Курбатов Сергій, Метлушко Петро, Гречаний Олександр, Одеський Олексій та Мокріщев Олександр  3  та 9 лютого здійснили  прибирання снігу на тротуарах та мосту по вулиці Ювілейна (в напрямку завода баранкових виробів), вулиці Залізничної  (від автостанції до залізничного переїзду), вулиці Першобудівників (від школи мистецтв до вулиці Звенигородська), вулиці Зоряної (в районі міського ринку), а також перону станції «Багачеве».