9 лютого в сесійні залі міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної  посади директора комунальної установи «Ватутінський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ватутінської міської ради Черкаської області».

Розпорядженням міського голови від 04.01.2021 була створена конкурсна комісія до складу якої увійшли Алла Чорнобай, секретар міської ради – голова комісії, Зоя Ляпун, перший заступник міського голови – заступник голови комісії та члени комісії: Лариса Гурцак, керуючий справами виконавчого комітету, Сергій Бурбело, депутат Ватутінської міської ради, Марія Довбуш, вчитель початкових класів Ватутінського ліцею № 5, заслужений вчитель України та Світлана Єлчієва, голова громадської організації «Ватутіне – моє рідне місто».

Голова конкурсної комісії Алла Чорнобай повідомила присутніх про те, що виявила бажання взяти участь в конкурсі лише одна кандидатка. Це Оксана Шарова 1971 року народження, громадянина України, яка у 1993 році закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Географія і біологія» та здобула кваліфікацію вчителя географії та біології. З 1994 року працювала учителем географії та історії, а з 2000 року - у відділі освіти на посаді методиста методичного кабінету та аналітичного забезпечення. Останні 2 роки займала посаду завідувача методичного кабінету відділу світи Ватутінської міської ради. Стаж педагогічної роботи складає понад 25 років.

Оксана Олександрівна представила на розгляд членів конкурсної комісії Програму розвитку комунальної установи «Ватутінський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ватутінської міської ради Черкаської області» та ознайомила із запланованими напрямки роботи. Схвальні відгуки про роботу Оксани Олександрівни надійшли від депутата Ватутінської міської ради, колишнього начальника відділу освіти Сергія Бурбели та вчителя початкових класів Ватутінського ліцею № 5 Марії Довбуш. Також надали високу оцінку роботі  кандидатки й секретар міської ради Алла Чорнобай та перший заступник міського голови Зоя Ляпун.

Після проведеної співбесіди члени конкурсної комісії одноголосно прийняли рішення рекомендувати міському голові призначити на посаду директора комунальної установи «Ватутінський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ватутінської міської ради Черкаської області» Оксану Шарову, як таку, що успішно пройшла  конкурс на заміщення вакантної посади.

Тож вітаємо Оксану Олександрівну з обранням на посаду та бажаємо творчих успіхів в роботі.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики