За ініціативи міського голови Олександра Заборовця та депутата Звенигородської районної ради Володимира Міняйла днями відбулась робоча зустріч з головою Звенигородської районної ради Сергієм Струком та Звенигородським міським головою Олександром Саєнком.

В ній взяли участь перший заступник міського голови Зоя Ляпун, староста села Чичиркозівки Олена Матвієва, головний бухгалтер Ватутінського відділу освіти Наталія Крижня, заступник Звенигородського міського голови Валерій Маринич, начальник відділу освіти Звенигородської територіальної громади Лариса Кочерга, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Звенигородської РДА Оксана Носулич та інші посадові особи.

Предметом обговорення на зустрічі було питання передачі Ватутінській громаді шкільного автобуса, який буде підвозити дітей із села Чичиркозівки до навчальних закладів міста.

Після тривалих дебатів, конструктивний вихід все-таки було знайдено. Попередня домовленість про передачу шкільного автобуса досягнута.

Чекаємо на рішення Звенигородської міської ради.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики