З метою соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, службою у справах дітей виконкому Ватутінської міської ради Черкаської області у 2018 році було розпочато роботу по встановленню дітям зазначеного статусу. Станом на 20.01.2021 статус постраждалих надано 8-ми дітям, які зазнали психологічного насильства у зв’язку з воєнними діями на сході країни.

Служба у справах дітей виконкому Ватутінської міської ради Черкаської області продовжує прийом та консультування громадян, які проживають на території Ватутінської громади, з приводу надання дітям статусу постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

За більш детальною інформацією просимо звертатись за адресою пр-кт Дружби, 8, каб. №25, телефон 6-33-83.