На сьогоднішньому засіданні чергової 3-ї сесії міської ради депутати Ватутінської міської ради одноголосно підтримали звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо ситуації з підвищення тарифів на електроенергію, газ та послуги розподілу природного газу. Звернення озвучив міський голова Олександр Заборовець, який наголосив, що значне  підвищення цін на енергоносії  викликало  масовий резонанс серед українців.

«І ми, як обранці громади, також глибоко занепокоєні ситуацією, що склалась, і захищаючи інтереси мешканців Ватутінської територіальної громади та поділяючи їхні хвилювання, висловлюємо глибоку стурбованість  діями центральної влади та вимагаємо переглянути рішення щодо скасування пільгового тарифу на перші 100 кВт електроенергії для населення, відмовитись від намірів подальшого підвищення тарифів та не допустити підвищення ціни на газ. Адже ці дії значною мірою негативно впливають на фінансовий стан громадян, які і так потерпають від економічних наслідків, спричинених введенням карантину, у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції»,-говориться у зверненні.

Текст звернення обранці громади підтримали одностайно. Воно невідкладно буде направлено адресатам.

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ

Інформація відділу з питань внутрішньої політики