+307 нових випадків коронавірусної інфекції виявили 14 січня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 42 891. Про це повідомляє заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.З лабораторно підтвердженим вірусом COVID‑19 лікуються зараз 5879 людей. На стаціонарному лікуванні на ковідних ліжках перебуває 604 особи, на апаратах штучної вентиляції легень – 32 пацієнти.
За останню добу одужали +422 черкащани. Усього – 36 636 осіб.
Від коронавірусу за весь час пандемії померло 376 людини. За останню добу – 2 підтверджених випадків:
76-річна жінка з Черкас;
83-річна жінка зі Звенигородського району.
В області 23 заклади визначено для надання допомоги хворим на COVID–19. Із них 21 працюють, 2 подали документи до НСЗУ. Всього в закладах розгорнуто 2358 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 2068 ліжок, це 88%. Загальна заповненість ліжок становить 26%.
Щоб вберегти себе та близьких від зараження, Лариса Кошова рекомендує часто мити руки або обробляти дезінфікуючими засобами. Під час кашлю та чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки. Уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.


































