Управління Державної казначейської служби України у м.Ватутіному Черкаської області (далі – Управління Казначейства ) повідомляє, що у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України  відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX ‘‘Про утворення та ліквідацію районів’’, розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 728-р ‘‘Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Черкаської області’’ та з урахуванням оновленої інформації у Довіднику адміністративно-територіальних одиниць України ( Tl_terra) змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів вступають в дію 01.01.2021.

Враховуючи вищезазначене, Управління повідомляє що  рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів,  відкриті відповідно до вимог наказу Державної казначейської служби України від 28.11.2019 № 336 ‘‘Про затвердження Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету’’ у розрізі бюджетів новоутворених районів, територіальних громад області та обласного бюджету.

Також, повідомляємо, що реквізити нових рахунків будуть розташовані на вебсторінці Головного управління на офіційному сайті Державної казначейської служби України www.treasury.gov.ua

Рубрика "Реквізити рахунків".